.

Бело Колезиони-Палацо Камозини Луксузна Кутија За Накит За Мажи/Жени Од Бриарвуд. Произведено Во Италија

Бело Колезиони-Палацо Камозини Луксузна Кутија За Накит За Мажи/Жени Од Бриарвуд. Произведено Во Италија

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Луксузната мат готова кутија за накит од италијанско производство е рачно изработена од најскапоцените и супериорни шуми, други немаат споредба, користените шуми се абонос и бриар Во последниве години, на пазарот се појавија вештачки шуми. Ниту една од овие лажни репродукции, сепак, често се продава како вистинска тие не можат да почнат да ја заменуваат убавината или чувството на самите природни шуми. Оваа раскошна кутија за накит ќе направи прекрасно парче дисплеј на вашата комода. Внатрешноста е обложена со ултра велур. Оваа раскошна кутија за накит има прецизен детал и е изработена од мајстори италијански занаетчии полни со брава и клуч. Големина : 13 " (Л) х 7 1/2 "(Ш) х 6 " (Ч). Произведено Во Италија. Луксузната мат готова кутија за накит од италијанско производство е рачно изработена од најскапоцените и супериорни шуми, други немаат споредба, користените шуми се абонос и бриар.

Особините