.

Машка Скулптура ЗА тело BB8311 Јога Мат, Сина, L150 x W60 cm

Машка Скулптура ЗА тело BB8311 Јога Мат, Сина, L150 x W60 cm

DEN 430.08

Стока
Достапно е за нарачката

ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : вашата подлога за вежбање со Скулптура на Телото е изработена од јп материјал, обезбедувајќи целосна долговечност и издржливост ЛЕСНО ИСЧИСТЕНА : подлогата ЗА вежбање BB8311 може да се пере за раце и има лесна чиста површина за бришење. ЛЕСНО СЕ СКЛАДИРА И ТРАНСПОРТИРА : може да се навива за лесно складирање и транспорт. Опис На производот Подлогата За Вежбање (Јога / Пилатес / Аеробик) може да се користи за речиси секоја вежба на подот дома или на часови. Идеален за јога, Аеробик и Пилатес. Комплетот Содржи : 1 х Јога/Фитнес Мат За Вежбање.

Особините