.

Вулкит Приврзок За Клучеви Компатибилен За Apple AirTag Заштитна Футрола Од Кожа AirTag со Држач За Клучеви Додатоци За AirTag За Клуч или Лунгаж

Вулкит Приврзок За Клучеви Компатибилен За Apple AirTag Заштитна Футрола Од Кожа AirTag со Држач За Клучеви Додатоци За AirTag За Клуч или

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

ЗАШТИТНО КУЌИШТЕ-прецизното сечење е големина на совпаѓање На Air Tag 2021 (Air Tag не е вклучен) совршено Многу поелегантно од типичните пластични држачи. СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ-Премиум мека стп кожа со деликатно шиење. Отворениот дизајн од двете страни го одржува вашиот Сигнал За Воздушни Ознаки силен и стабилен. НОВ ДИЗАЈН-Лесен за инсталирање и отстранување на вашиот тракер за воздушни ознаки. Деви има отпорен на удари и се спротивставува на гребнатини. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН - заштитното куќиште интегрирајте се со приврзок за клучеви лесно прикачете ги на вашите personal работи, како што се : клуч, куфер, лунгаж, милениче или багажникот и се што не сакате да изгубите. ИДЕАЛЕН ПРОИЗВОД-Различни бои достапни за вашиот избор. Издржливо куќиште за воздушни ознаки за секојдневна употреба, металниот приврзок за клучеви не е лесен за брзање, обезбедува долгорочна сигурност.

Особините