.

Игра Градиент Светлина Цевка Кадифе Усна Глазура Сет Не Бледнее Нелеплива Чаша Овошје Шминка Усна Сјај Четири Мини Сетови Нелеплива Чаша Овошје Сет Усна Сјај Лесн?

Игра Градиент Светлина Цевка Кадифе Усна Глазура Сет Не Бледнее Нелеплива Чаша Овошје Шминка Усна Сјај Четири Мини Сетови Нелеплива

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен Подарок - - - Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок За Пријателите и Семејството На Роденден,Годишнина, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Карминот Не Содржи Никакви Хемикалии , Кои Се, Трајни И Шармантни, Можат Да Ви Помогнат Да Бидете Поубави. Долготрајни Водоотпорни, Бидете Сигурни Дека Ќе Го Носите Долго Време. Игра Градиент Светлина Цевка Кадифена Усна Глазура Сет Не Бледнее Нелеплива Чаша Овошје Шминка Усна Сјај Четири Мини Сетови Нелеплива Чаша Овошје Сет Усна Сјај Лесно Да Се Обои Беззаконски Заборавете На Филер Усна Плумпервелвет Усна Глазура Сет Не Избледува Нелеплива Чаша Овошје Шминка Сјај За Усни Четири Мини Комплети Нелеплива Чаша Овошје Сет Сјај За Усни Лесен За Боја Течен Кармин Долготраен Кармин материјал : Залепете Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Особините