.

TenCloud Ткаенина Бендови Компатибилен Со Fitbit Верса 3 /Смисла Жени Мажи Ткаени Најлон Ремен Замена Бендови За Верса 3 Паметен Часовник

TenCloud Ткаенина Бендови Компатибилен Со Fitbit Верса 3 /Смисла Жени Мажи Ткаени Најлон Ремен Замена Бендови За Верса 3 Паметен

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Совршено Вклопување : Компатибилен Со Fitbit Sense Versa 3 Паметен Часовник за жени мажи Слободно прилагодливата тока цврсто се држи Наспроти. Една големина за зглоб 5,5"-8,7" (150мм-220мм). Премиум Ткаенина Ткаени : верса 3 бендови со рафинирано ткаени најлон изработка. Изработен од издржлив и квалитетен ткаен материјал од најлонска ткаенина, без мирис и не се распаѓа лесно, обезбедувајќи ви максимална удобност и дишење. Ткаена ткаенина За верса 3 бенд е многу лесна и мазна, Флексибилна. Модерен и Убав : новите Верса 3 / Сетилни бендови користат материјал од ткаена ткаенина доаѓа со моден изглед и разни бои кои одговараат на секојдневни и свечени прилики. Направете Ја Вашата Смисла Часовник погоден за жени, мажи, момчиња и девојчиња во спортот, бизнисот, секојдневниот живот, забавата, патувањето итн. Најдобар Избор Како Подарок : Стилски ткаен бенд за замена на јаже не само што одговара за секојдневниот живот, покажувајќи ја вашата личност, туку е и најдобриот избор како подарок за саканата личност, вашето семејство и пријателите. Вклучен пакет : замена бенд Компатибилен Со Fitbit Верса 3 /Смисла ткаенина ткаени нараквица за мажи жени, паметен часовник не е вклучен. Ten Cloud Ткаенина Бендови Компатибилен Со Fitbit Смисла Верса 3 /Смисла Ткаени Најлон Ремен Замена Бендови За Верса 3 Smartwatch Premium Ткаенина Ткаени Замена Бенд Компатибилен Со Fitbit Смисла Верса 3 Паметен Часовник за жени мажи. Прилагодлива Големина : една големина за зглоб 5,5"-8,7" (150мм-220мм).Материјал : Премиум Ткаенина Ткаени Најлонбојки : Бело-Црна, Црно-Бела, Розово-Сина, Сино-Зелена, Розово-Сива, Црвена, Вклучен Е Црн Пакет : замена бенд Компатибилен Со Fitbit Верса 3 /Смисла ткаенина ткаени нараквица за мажи жени, паметен часовник не е вклучен.Карактеристика : - со нов дизајн за облекување на вашата верса 3, покажете ја вашата личност.- Оваа еластична лента за истегнување со тока за да се прилагоди за совршено да одговара на вашиот зглоб.

Особините