.

Американско Boxје Огледало Кутија За Накит Со Лак

Американско Boxје Огледало Кутија За Накит Со Лак

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Должина на пакетот : 8 Ширина На Пакетот : 6. Висина На Пакетот : 5. Земја На Потекло : Кина. Безбедно чувајте ги сите ваши најдобри богатства со кутијата за накит со Огледало Со Лак Од Американското Atје. Ултимативно решение за складирање за секој љубител на накит, оваа уникатна кутија за накит со огледало обезбедува доволно простор за сите ваши скапоцени парчиња накит.

Особините