.

ЈУЛОНГ Гроздобер Бејзбол Капа Измиен тексас Камионџија Шапка Мода Пентаграм Ѕвезда Шема Отворено Сонце Шапка Памук Унисекс

ЈУЛОНГ Гроздобер Бејзбол Капа Измиен тексас Камионџија Шапка Мода Пентаграм Ѕвезда Шема Отворено Сонце Шапка Памук Унисекс

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Qlentally 100% памук сосема нова ткаенина направена. Висококвалитетна памучна ткаенина со пруги, квалитетен соживот На Текстурата. Qurtro Frayed Edge, Мода Pentagram Ѕвезда Шема, Повик, Спортски, Хип Хоп; Долго Капа Визир да им даде на главата и лицето заштита од изгореници од сонце за активности на отворено; двослоен дизајн на ткаенина на предниот дел на капачето; постојат отвори за проветрување на шапката; Цврст/ Лесен / Издржлив / Дише. €®ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА q-обем на главата На Капачето : 55-60см, визир На Капачето : 7,5 см, висина на Капачето : 13см. Прилагодлива Една Големина Најмногу одговара . Унисекс дизајнот го прави погоден за мажи и жени.Нашиот бејзбол капа спорт уникатен, безвременски и моден стил, погоден за момчиња и девојчиња. Qloong ГРОЗДОБЕР Бејзбол Капа се погодни За Улица, Спорт, Секојдневен, Патување, Кампување, Риболов ,Плажа, На Отворено, Спорт, Концерти и така натаму. Да ОСТАНЕТЕ БЕЗБЕДНИ ПОД ЛЕТНОТО СОНЦЕ - Престанете да го ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. Заштитете ја кожата од штетните УВ зраци и држете ја косата подалеку од лицето и очите носејќи ја оваа удобна бејзбол капа за време на сите активности на отворено. Изработен од дише, 100% памук, тој е совршен придружник за вашиот активен животен стил. ДОБИЈТЕ ГО ЗАДОЛЖИТЕЛНОТО ОД ОВАА СЕЗОНА : Без разлика Дали барате модерна спортска капа За вашите авантури на отворено, рутини за вежбање или едноставно за додавање завршен допир на вашите секојдневни облеки,бејзбол капата НА ЈУЛОНГ ве покри! Комбинирајќи врвен квалитет, функционалност и неспоредлив стил, тие се задолжителни за оваа сезона. За производот : qrand_ YULOONG ® ТКАЕНИНАТА 100% памук quetton fight 90g_ PREIMETER € 55-60cm, Прилагодлива Големина Одговара На Повеќето Луѓе quonggrace ® 7,5 cm ® HIGHT ® 13 CM_ STYLE ® гроздобер Бејзбол Капа/Тексас Бејзбол Капа/ Обична Капа/ Тато Капа/ Спортска Капа/ Воена Капа/Капа За Камионџија/Sunhat /Хип Хоп капа пригода : улица, СПОРТ, СЕКОЈДНЕВЕН, ПАТУВАЊЕ, КАМПУВАЊЕ, риболов, Плажа ,на ОТВОРЕНО, спорт, КОНЦЕРТИ и така натаму.

Особините