.

Копбо 20000mah Отстранлив Пренослив Вентилатор Со Батерија, Вентилатор За Кампување На Батерии, Вентилатор За Надворешен Шатор со 4 Брзини, Светлина &засилувач; Кука, Р?

Копбо 20000mah Отстранлив Пренослив Вентилатор Со Батерија, Вентилатор За Кампување На Батерии, Вентилатор За Надворешен Шатор со 4

DEN 1199.84

Стока
Достапно е за нарачката

●2023 Нов Дизајн Што Може да се Одвои} овој пренослив вентилатор е дизајниран да обезбеди погодност за време на вашите авантури на отворено Вентилаторот со батерија копбо доаѓа со 2 x 10000mah батерии на полнење што можат да се одвојат и да се користат како енергетски банки за полнење други уреди, како што се паметни телефони или таблети. Со оваа мала, но батерија со голем капацитет, овој пренослив вентилатор има висококвалитетна батерија на полнење која обезбедува долготрајна моќност, така што не мора да се грижите дали ќе останете без сок среде патувањето. ●Брзо Полнење И Заштеда На Време! Можете да полните две батерии истовремено што заштедува време и гарантира дека секогаш имате целосно наполнета резервна батерија. Батериите можат целосно да се полнат за дури 4~5 часа, што е релативно брзо од другите вентилатори за кампување на отворено. Ќе уживате до 86 часа или повеќе ако вашите батерии се целосно наполнети. Ова е особено корисно кога сте далеку од извор на енергија подолг период и треба да се потпрете на вентилаторот за да бидете ладни и удобни. Останете Ладни Каде И Да Одите Вентилаторот на батеријата е дизајниран да произведува моќен проток на воздух, со максимална брзина и стапка на проток на воздух од 2950 РФМ. Ова го прави многу ефикасна алатка за одржување на ладно и удобно за време на жешките летни денови или во загушливи затворени средини. Моќниот проток на воздух на вентилаторот, во комбинација со неговиот пренослив и безжичен дизајн, го прави одличен избор за активности на отворено, како што се кампување, пешачење или излети. ●Мултифункционален За надворешен/Внатрешен ● безжичниот вентилатор за кампување е дизајниран да биде многу пренослив и разноврсен. Со пригодна рачка и висечка кука од 360° што го олеснува носењето или закачувањето на вентилаторот каде и да ви треба. Вентилаторот, исто така, доаѓа со три нивоа НА LED светлина, што може да се користи за да се обезбеди дополнително осветлување во темни средини како што се шатори или кабини.

Особините