.

Детски Влакнест Ден Стапче За Цвеќе Рачно Изработена Градинка Во Саксии Дома САМОСТОЈНИ Игли За Плетење Сет Метал

Детски Влакнест Ден Стапче За Цвеќе Рачно Изработена Градинка Во Саксии Дома САМОСТОЈНИ Игли За Плетење Сет Метал

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Сонце Цвет Тенџере (розова, Жолта) плетење компатибилен Со Машини 48 Игла Плетени Фрли Ќебиња За Кревет Плетење Торба Ранец Плетење Предиво Памук Плетење Предиво Држач Рака Плетење предиво Големина : 14см Во Висина, 3,5 См Во Дијаметар (производите Направени Од Самиот Себе Може Да Имаат Грешка од 1~2см) Рачно Плетење Предиво Двојно Зашилени Игли За Плетење Поставете Плетени Ќебиња За Фрлање Кревети За Книги За Плетење И Дезени Игли За Плетење Плетени Фрлени Ќебиња за Каучот. Материјал : Шарени Корени На Косата + Мини Пластични Садови За Цвеќе Рака Плетење Предиво Држач За Плетење Предиво Предиво За Плетење Меки Заменливи Игли За Плетење плетење компатибилни со Машини 22 Игла Сам Плетена Торба. Лаванда Кондензиран Заменлив Плетење Игли Плетење Торба Плетење Книги За Почетници Двојно Посочи Плетење Игли Во Собата Плетење Предиво Меки Плетени Фрли Ќебиња За Кревет. Име : САМОСТОЈНА Креативна Торба За Плетење Во Саксии Држач ЗА ПЛЕТЕЊЕ ПРЕДИВО САМ САМ ПЛЕТЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН Со Машини 48 Книги За Плетење Игли За Почетници Возрасни Плетење Предиво памук.

Особините