.

UXZDX Домаќинство Чаша За Миење Уста Сет Пар Пар Четкање Чаша За Домаќинство Чаша За Миење Чаши

UXZDX Домаќинство Чаша За Миење Уста Сет Пар Пар Четкање Чаша За Домаќинство Чаша За Миење Чаши

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација. Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата. Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне.Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна.Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно.Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација.Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата.Име на производ : комплет за Тоалетприменливо : бања, тоалетматеријал : пластичниот пакет вклучува : Шарм за Тоалет 1*сет (не вклучувајќи други демо предмети)Совети За Вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 2-3 см.

Особините