.

ФИНКОС WNMG080412 WF DMH35 10PCS Волфрам Карбид Вметнува Здодевни Вртење Цпу Нерѓосувачки Челик Алатки За Сечење

ФИНКОС WNMG080412 WF DMH35 10PCS Волфрам Карбид Вметнува Здодевни Вртење Цпу Нерѓосувачки Челик Алатки За Сечење

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Обложување : ЦВД Употреба : Надворешна Алатка За Вртење. Материјал : Волфрам Карбид. Број на модел : WNMG080412 WF DMH35. Специфики на предметот : Обложување : CVDHardness : 92 Usage : Надворешна Алатка За Вртење Материјал : волфрам Карбидемодел број : WNMG080412 WF DMH35.

Особините