.

Преклоплива Корпа За Намирници Со Голем Капацитет Јаже За Затворање Со Дизајн На Кука Едноставна Операција Корпа За Складирање За Бања За Домаќинство

Преклоплива Корпа За Намирници Со Голем Капацитет Јаже За Затворање Со Дизајн На Кука Едноставна Операција Корпа За Складирање За Бања

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајн на кука : преклопната разно кошница има паметни куки за лесно закачување на ротирачки сушари, алишта и алишта, што го олеснува отстранувањето на решетката за сушење додека ја сушите облеката Голем Капацитет : корпата за облека што Се Преклопува усвојува дизајн со голем капацитет за да обезбеди најдобра помош за семејна облека или детски играчки. Дизајн На преклопување : корпата за Складирање прифаќа дизајн на преклопување, кој лесно може да се преклопи и складира на мал простор кога не се користи. Тоа може да се примени на секое место, како што се перење соба, стан, итн. Јаже за затворање : практичното јаже за затворање со тока ја одржува закачалката чиста кога не се користи, е многу отпорна на прашина и попрактична и хигиенска. Отпорност На корозија : корпата за складирање е изработена од висококвалитетни ткаенини и материјали отпорни на корозија, цврсти и издржливи и може да се користи долго време.

Особините

Item Type:
 Foldable Grocery Basket
Material:
600D Oxford Cloth, Polyester Lining
Weight:
Approx. 138g / 4.9oz
Features:
Durable, Waterproof, Sturdy, Large Capacity
Package List:
1 x Storage Bag1 x Hook