.

Ката 18 ПАРЧИЊА Дупка Видов Комплет 3/4-5 Дупка Видов Во Собата Со Копач Хексадецимален Клуч, Инсталирајте Плоча, Идеален За Меко Дрво, Иверица, Гипс картон, ПВЦ

Ката 18 ПАРЧИЊА Дупка Видов Комплет 3/4-5 Дупка Видов Во Собата Со Копач Хексадецимален Клуч, Инсталирајте Плоча, Идеален За Меко Дрво,

DEN 271.84

Стока
Достапно е за нарачката

БЕЗБЕДНОСТ И ИЗДРЖЛИВ : Висококвалитетен термички обработен јаглероден челик со површина на обложување со црна оксидација, овозможува поагресивно сечење,анти- ' рѓа и издржливПогоден за меко дрво, тенка пвц плоча, пластика,но не и метал, друго дрво (табла за густина, табла за честички и компјутерски маси). ВКЛУЧЕТЕ : 12 парчиња пили 3/4" (19мм), 7/8" (22мм), 1-1/8" (29мм), 1-1/4" (32мм), 1-1/2" (38мм), 1-3/4" (44мм), 2" (51мм), 2-1/2" (64мм), 3" (76мм), 3-1/2" (89мм), 4" (102мм), 5" (127мм),2 парчиња мандрели,1пц инсталациона плоча,1пц хексадецимален клуч,3пц вежба. БРЗО И ЧИСТО : Непречено завршување,остри заби ја намалуваат отпорноста за време на сечењето и овозможуваат брзи и чисти парчиња. ЗАЕДНИЧКА ГОЛЕМИНА : Вклучени најчести големини за домашна и работна побарувачка, пили за дупки ОД 12 ПАРЧИЊА, шестоаголен клуч ОД 1 ПАРЧЕ, мандрели за пила од 2 ПАРЧИЊА, дупчалки ОД 3 ПАРЧИЊА И инсталациона плоча од 1 парче; длабочината на сечењето е околу 25 мм. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Вашето задоволство е најважно за нас. Се трудиме најдобро да се осигураме дека секој производ е во совршена состојба пред да го добиете, но ако нешто не е на ваше задоволство, ве молиме контактирајте не за целосна наплата или замена. Со јаглероден челик и термичка обработка,овој комплет е погоден за најпопуларната големина на обично дрво, тенка пвц табла и пластика, што е со голема прецизност,пренослив и безбедносен. Идеален за сечење меко дрво, тенок пвц панел и тенка иверица. Но, не за метал и тврдо дрво. ВКЛУЧЕТЕ : 12 парчиња пили 3/4" (19мм), 7/8" (22мм), 1-1/8" (29мм), 1-1/4" (32мм), 1-1/2" (38мм), 1-3/4" (44мм), 2" (51мм), 2-1/2" (64мм), 3" (76мм), 3-1/2" (89мм), 4" (102мм), 5" (127мм),2 парчиња мандрели,1пц инсталациона плоча,1пц хексадецимален клуч, 3 парчиња дупчалки.

Особините