.

360° Ротирачки Прилагодлив Спин Џогер За Чистење, Триаголник Со Долга Рачка, Професионална Џогер За Гумени Прозорци Со Долг Прозорец, 6 Подлошки За Четка За Перење За

360° Ротирачки Прилагодлив Спин Џогер За Чистење, Триаголник Со Долга Рачка, Професионална Џогер За Гумени Прозорци Со Долг Прозорец, 6 Подлошки

DEN 479.84

Стока
Достапно е за нарачката

€360 ° уникатен дизајн€диск За Чистење со најновиот тип на триаголен дизајн, 360 ° ротирачката глава за џогер ви овозможува да не оставате прашина во мртвиот агол, супер долг 1,3 метри столб, лесно да ја решите тврдоглавата прашина во аголот, таванот, прозорците €2-Во-1 Удобен Дизајн ● оваа професионална џогер За домаќинство е опремена со гумен на задната страна, кој може да се користи не само како гумен за подни плочки за бетонски подови и мермер, туку и како гумен прозорец за чистење на високи/прозорци на автомобили, стакло, врати итн. ●Заштитете ги рацете/Имитирајте дизајн за чистење на миење раце, интегрирана функција за автоматско стискање вода со притискање, ослободете ги рацете.Секој пат кога ќе ја завршите работата за чистење, само фрлете ги влошките во машината за перење.Забелешка : при дехидрирање на главата на џогерот треба да биде 90° со рачката, притиснете ја и повлечете ја рачката за да ја завршите дехидрацијата. ●Материјал}оваа џогер за вртење е изработена од рачка од нерѓосувачки челик и крпа за џогер од микрофибер, која е цврста и издржлива. Во исто време, вклучени се шест крпи за џогер, кои можат да се користат долго време. ●Погоден за секаков тип на подови, четката За чистење на ѕидот И таванот со Долга рачка може ефикасно да се исуши или влажни на сите типови на подот на тврда површина, вклучувајќи : тврдо дрво, плочка, ламинат, винил тротоарите, камен, бетон, итн.Триаголната џогер за бришење е дизајнирана со ротирачка глава од 360°и триаголна џогер. Ова е вистински домашен професионален чистач на подот. Ја завршува работата брзо и ефикасно и е совршено решение за чистење на подот за секојдневно и неделно чистење на подови, отстранување прашина, влакна од домашни миленици, нечистотија, остатоци и многу повеќе.

Особините