.

Кабилок 6 парчиња Облека Облека Чорапи Долна Облека Деликатеси Патување Еднократно Преку Материјали Организирајте Складирање За Машина За Перење Кампување Перењ?

Кабилок 6 парчиња Облека Облека Чорапи Долна Облека Деликатеси Патување Еднократно Преку Материјали Организирајте Складирање За Машина За Перење

DEN 310.24

Стока
Достапно е за нарачката

полиестер КЕСИ за ПЕРЕЊЕ алиштаПовеќенаменски, не може да се користи за перење облека, но може да се користи и за чување облека при излегување. ОБЛЕКА ЗА ПЕРЕЊЕ кесидизајнот на Решетката ги прави сапунот и водата целосно да ја допрат облеката, ја прави способноста за чистење посилна. КЕСИ ЗА ПЕРЕЊЕ ГРАДНИКдобро е и за пакување облека, кога одите на кампување или со пријателите. КЕСИ за ПЕРЕЊЕ алиштаисто така е одлично за користење како торба за организатори на патувања кога одите на патување или кампување. НЕТО ТОРБА за ОБЛЕКАПовеќенаменски, Не може да се користи за перење облека, но може да се користи и за чување облека при излегување. Список на пакети 6 х Мрежести Кеси За Перење Карактеристики-Боја : бела торба за перење чевли. - Добро е и за пакување облека, кога одите на кампување или со пријателите големи торбички за перење. - Големина : 70, 00Х50, 00Х0, 10см/27, 51Х19, 65Х0, 04во мрежести торбички за перење. - Материјал : полиестерска торба за перење облека. - Дизајнот на врвката за влечење спречува паѓање на предметите, а уникатниот дизајн навистина ја олеснува торбата за миење градник за складирање. - Мрежестата торба за перење може широко да се користи за перење долна облека, гаќи, чорапи и други мали предмети машински кеси за перење.

Особините