.

Пума В2. 10 јас ХГ Машки Фудбалски Штипки

Пума В2. 10 јас ХГ Машки Фудбалски Штипки

DEN 1104.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% Синтетички Погоден за Трева / 4 G / 3 G / Песок Астротурф. Погоден за Тврдо Тло и Цврсто Тло. Удобно И Издржливо. Чипка Заштита Покритие За Почист Штрајк На Топката. Гаранција за задоволство за враќање на парите. 10 i HG МАШКИ Фудбалски Чизми / Штипки-Puma V2. 10 i HG менс фудбалски чизми се одличен подигање нуди брзина на вашата игра. Меко вклопување со користење на вештачка облога од велур. Погоден за тврди површини на земјата.

Особините