.

JKLcom Банер Партија Триаголник Знаме Декорација За Празници, Свадба, Кампување, Партија и Секоја Пригода-12 парчиња

JKLcom Банер Партија Триаголник Знаме Декорација За Празници, Свадба, Кампување, Партија и Секоја Пригода-12 парчиња

DEN 139.04

Стока
Достапно е за нарачката

За Забави, Свадби, Внатрешна И Надворешна Декорација Големина на Секое Знаме околу 6 х 5 "12 Парчиња Знамиња со Лопатка Од Кабел. Лесно САМ можете Да Нацртате Свои Зборови или Слики на Знамињата. Изберете Ги Броевите и должината на Банерот според Вашите Потреби. Декорација за Вашата Детска Забава, Свадба, Роденден, Туш За Бебиња, Селска Забава или Која било Пригода. Материјал За Опис на производот : 100% Природна Големина на јута : 6 х 5 инчи( 16*3,5 см) Известување : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Особините