.

Ксијахиум Мрзлив Кармин Јасна Боја Вез Липлинер Водоотпорен И Издржлив Позиционирање Пенкало Усни Специјален Линиски Маркер Не Избледува Сјај За Усни За Девојчињ

Ксијахиум Мрзлив Кармин Јасна Боја Вез Липлинер Водоотпорен И Издржлив Позиционирање Пенкало Усни Специјален Линиски Маркер Не Избледува Сјај За

DEN 94.24

Стока
Достапно е за нарачката

Сјај За Усни Со Целосна Големина Од Повеќето Најпопуларни БоиМожете Случајно Да Изберете Кој Било Кармин Во Темни Или Светли Бои Што Ви Се Допаѓа, Разновидни Бои Што Одговараат На Секој Стил И Пригода, Ве Прават Шарм И Привлечен. Ако Имате Било Какви Прашања. Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Оваа Облога За Усни Може Посовршено И Појасно Да Ги Оцртува Усните, Да Ги Подобри Деталите За Усните, А Исто Така И Карминот Да Се Прошири И Да Го Направи Карминот Потрајен. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Различни Бои Усна Лагер Молив, понуда, Долготрајни Со Мека Апликација.СИТЕ СЕ, НИКОГАШ НЕ СЕ КОРИСТАТ. Мрзлив Кармин Јасна Боја Вез Липлинер Водоотпорен И Издржлив Позиционирање Пенкало Усни Специјален Линиски Маркер Не Избледува Сјај За Усни За Девојчиња 10-12везови липлинер водоотпорен и издржлив позиционирање пенкало усни специјален линиски маркер Не избледува Материјал : Боја На Дрво : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Особините