.

Хемотон 1 Пар Навлажнувачки Чорапи Чорапи Со Груби Потпетици Чорапи За Чорапи Гел Чорапи За Навлажнување На Стапалата Чорапи За Глуждот Чорапи За Стапала Ракавици

Хемотон 1 Пар Навлажнувачки Чорапи Чорапи Со Груби Потпетици Чорапи За Чорапи Гел Чорапи За Навлажнување На Стапалата Чорапи За Глуждот Чорапи

DEN 153.44

Стока
Достапно е за нарачката

Најлон Навлажнувачки Чорапи Гел Пета Чорапи Есенцијални Масла Чорапи Чорапи Гел Спа Чорапи Суви Стапала Чорапи Преку Ноќ Чорапи За Влага Чорапи За Нозе Суви Испукани Чорапи Чорапи За Омекнување На Стапалата Чорапи За Влага За Сува Нога : може да се користи самостојно или заедно со навлажнувачки, белење или медицински креми. Гел Чорапи За Испукани Потпетици : помага и во намалување на пукнатините на петиците и триењето на петицата. Мртви Чорапи За Кожа : чорапи со гел потпетици, удобни и меки, одговараат на стапалото. Чорапи Против пукање На потпетици : Гел Навлажнувачки Чорапи За Потпетици Меки Чорапи Против пукање На Глуждот Преносни Заштитни Чорапи за Нега на Стапала За Потпетици. Навлажнувачки Чорапи и Ракавици : дизајн Што Дише, многу погоден за секојдневно носење. Пакет Листа 1 Пар х Чорапи Карактеристики-Боја : Зелена Груба пета чорапи. - Материјал : предиво и гел анти чорапи. - Големина : Околу 21, 5х8, 5х4см/8,46 х 3,35 х 1,57 инчни навлажнувачки чорапи и ракавици. - Вградениот навлажнувачки гел и потпетиците ја штитат вашата кожа од вртење тврди навлажнувачки кратки чорапи. - Обезбедете најдобра грижа за стапалото и избегнувајте проблеми против пукање навлажнувачки чорапи гел чорапи за потпетици етерични масла чорапи гел спа чорапи суви стапала чорапи преку ноќ чорапи за влага чорапи за нозе суви испукани чорапи чорапи за омекнување на стапалата Чорапи За Влага На Пета За суво стапало.

Особините