.

Bettomshin Кабинетот на вратата од вратата на вратата на магнетниот магнет магнетски кабинет за кујнски бања за кујни за кујни за гардероба за гардероба затворен затво?

Bettomshin Кабинетот на вратата од вратата на вратата на магнетниот магнет магнетски кабинет за кујнски бања за кујни за кујни за гардероба

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Димензија на производот】 Должина на формата : 47мм/1,85 "; ширина на формата : 16мм/0,63"; Висина на формата : 13,5мм/0,53 "; дијаметар на дупката за завртки : 4мм/0,16 【Rustproof и долготрајно】 идеален за употреба во спални соби, бањи, кујна, РВ и плакари. Посебно дизајниран да застане на морска употреба, употреба на отворено или употреба или употреба на отворено или употреба или употреба на отворено или Влажно. 【Powelful Magnet】 Високи магнети за држење на вратата од кабинетот, вратата од мебел, вратата од оставата, чајната кујна, француските врати и вратата на плакарот. Инсталиран на кабинетот, може да издржи сила со големо влијание. 【Широко примена】 Магнетниот улов на вратата главно се користи за кујна , бања, шкаф, гардероба, затворање на плакари, врата од кабинетот, фиока, ролетни и така натаму. 【Содржина на пакет】 5pcs x магнетски улов на врата. 【Димензија на производот】 Должина на формата : 47мм/1,85 “; Ширина на облик : 16мм/0,63 "; висина на формата : 13,5мм/0,53"; Дијаметар на дупката за завртки : 4мм/0,16. 【Rustproof и долготрајно】 идеален за употреба во спални соби, бањи, кујна, RV и плакари. Поточно дизајниран да издржи на морска употреба, употреба на отворено или влажна. 【Powelful Magnet】 Високи магнети за да ги држите вратата на кабинетот, вратата од мебелот, вратата од оставата, чајната кујна, француските врати и вратата на плакарот. Инсталиран на кабинетот, може да издржи сила со големо влијание. 【Широко примена】 Магнетниот улов на вратите главно се користи за кујна, бања, шкаф, гардероба, затворање на плакари, врата од кабинетот, фиока, ролетни и така натаму. 【Содржина на пакет】 5 парчиња x магнетна врата. Спецификација на магнетна врата од Bettomshin : Име на производот : магнетна врата Бренд : Беттомшин должина на облик : 47мм/1,85 "Ширина на облик : 16мм/0,63" Облик Висина : 13,5мм/0,53 "Дијаметар на дупката за завртки : 4мм/0,16" Боја : Бела и сребрена материјалматеријал : Метод на метална и пластична инсталација : Опис на удар : 1.

Особините