.

Применлива државна форма на Мичиген - држава Волверин - налепница за бела винил за автомобил, MacBook, лаптоп, таблет и многу повеќе

Применлива државна форма на Мичиген - држава Волверин - налепница за бела винил за автомобил, MacBook, лаптоп, таблет и многу повеќе

DEN 1217.60

Стока
Достапно е за нарачката

6 -годишна издржливост на отворено оценета винил Висока сјајна површина. Материјал за апликација со повеќе површини. Може да се примени на прозорци за автомобили, лаптопи и таблети!. *Одговара на прозорци на автомобили, Mac Books, лаптопи, таблети може да се нанесат на мазни површини како што се стакло, метал и пластика. Може да се примени на повеќето лаптопи со мазни површини. Проверете ја нашата страница на продавачот за повеќе wallидни решенија и мулти-површински дизајни за декорации. Упатства вклучени во пакетот. 100% гаранција за задоволство. Ако имате какви било прашања или проблеми, испратете ни порака.

Особините