.

Hdhyk 2 пакет ранец на градите лента најлон 3/4 инчи веб-мрежи на градите, ремената на ременот, погоден за мрестење на ранецот нагоре до1in

Hdhyk 2 пакет ранец на градите лента најлон 3/4 инчи веб-мрежи на градите, ремената на ременот, погоден за мрестење на ранецот

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Додадете лента за градите во ранецот за дополнителна стабилност попогодно практично 3/4 "Бака 3/4" Вода за мрежни мрежи/УВ -отпорен полипропилен мрежи, издржливо за употреба.Добично - можете да ја прилагодите на очекуваната должина. Моле клиповите ќе се поврзат на 1 "мрежи , замена за ременот на стернумот на ранецот. Едно парче еластична е прикачена на ременот - нема да почувствувате премногу притисок врз градите. За активности на отворено , ги чува ремените на ранецот безбедно во вашиот ранец безбедно во место и ги дава вашите раце бесплатно. Додадете лента за градите во вашиот ранец за дополнителна стабилност попогодно практично. 3/4 "Бака 3/4" вода за мрежни мрежи/UV отпорни полипропилен, издржливо за употреба. Очекувана должина. Молските клипови ќе се поврзат на 1 "веб -замена , замена за ременот на стернумот од ранецот. Едно парче еластична е прикачена на каишот - нема да почувствувате премногу притисок врз градите. За активности на отворено , ги одржува ремените на рамото на ранецот безбедно на место и им дава на вашите раце слободни. Ранец на градите на ранецот, прилагодлив ранец Стерном лента за ремен на градниот кош, трајна тока, лесен за расклопување за пешачење и џогирање, погоден за чанти, ранец на торбички со вода, ранец од мраз торба, ранец за деца, спортски ранец , багаж, тотали, бродови, колички, тркалачки багаж и повеќе , може да ги ослободи рацете и да ви помогне подобро да уживате во вашите патувања.

Особините