.

Nuobesty Home Decor 2022 Desktop Calendar 2022 Standing Flip Calendar Mini Daily Daily Calendar Planner Организатор за домашна канцеларија Нова Година подарок гроздобер декор

Nuobesty Home Decor 2022 Desktop Calendar 2022 Standing Flip Calendar Mini Daily Daily Calendar Planner Организатор за домашна канцеларија

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Со умерена големина, тие се преносни Стиловите за сликање на маслото мора да ве привлечат. Погодно за преземање белешки, ги задоволува дневните потреби. Совршени помагачи да запомнат нешто важно. Ова е календарот во 2022 година. Корисни украси за биро за вас. Времето лета, негувајте време, направете го вашиот живот позначаен. Производите се исклучително изработени, бојата е јасно видлива и не е лесна за опаѓање. Направено од хартија со висок квалитет, мазно чувство на рака, практично и издржливо. Заградите се изработени од хартиена табла, стабилна и издржлива. Опис Овие календари за сликање на ренесансата доаѓаат со ретро стил, стилски и убав. Одлични подароци и за пријатели и за семејства. Едноставни календари за работна површина ќе бидат добри декори за вашата соба и ќе ви дадат подобро расположение, каде и да сте дома или на училиште. Погодно за преземање белешки, ги задоволува дневните потреби. Совршени помагачи да запомнат нешто важно. Карактеристики- материјал : хартија;- Големина : 15.

Особините