.

Панч бесплатна кука силна леплива лепила за лепак, лежиште за лежиште, заден wallид за кујна, паста за нокти Ts4

Панч бесплатна кука силна леплива лепила за лепак, лежиште за лежиште, заден wallид за кујна, паста за нокти Ts4

DEN 63.84

Стока
Достапно е за нарачката

метал Затворање на привремено. Панч Бесплатна кука силна леплива лепак кука оптоварување со лежиште за задниот wallид за кујнски клуч за кујна без опис на ноктите Опис : 1Биг и искривување : Лепливите куки се цврсти. Доста е да се одржи ранец на колеџ. Тешки куки и не-магнетна метална изградба на не'рѓосувачки челик се спротивставуваат на корозијата, што значи дека ќе трае во бањата. Практични куки : широко користени во кујна, дневна соба, спална соба, бања, плакарот, кука за таванот, кука за палто, кука за клучеви, кука за растенија, кука за пешкири за бања, фотографија. Кука и други украси. Лесна инсталација : Исчистете ја и поправете ја површината на површината пред употреба и залепете ја цврсто на мазната и не-порозна површина за да се обезбеди. Дека лепилото е тесно и не е лесно да се испадне. Цврсти и разноврсни - куки безбедно се прикачуваат на различни внатрешни површини, вклучително и насликани wallsидови, завршени.

Особините