.

Домизо торба за камера кутија водоотпорна анти-шок торба за рамо, вино

Домизо торба за камера кутија водоотпорна анти-шок торба за рамо, вино

DEN 575.84

Стока
Достапно е за нарачката

Надворешна димензија : 25 * 19 * 13 cm/98 * 7,5 * 5,1 инчи; внатрешна димензија : 24 * 18 * 12 cm/9. Надворешен материјал : Надворешен материјал отпорен на вода и вода за да ја заштитите вашата камера од случајни излевања; внатрешен материјал : мека внатрешна пената и дополнително прицврстување на пена за да го заштитите вашиот уред од нула и шок, обезбедува супериорна заштита за DSLR камерата со леќи. Со прилагодлива лента за рамо, прилагодливата должина е 70-135 см (27,6-53,1 инчи), може да биде како чанта или торба за рамо за вашата камера. Со две прилагодливи перничиња од пена внатре, можете да прилагодите различни простори за вашата опрема според вашите потреби. Издржливите метални патенти се затвораат и се отвораат непречено, обезбедувајќи долготрајна употреба секој ден. Капита за багаж дозволува торбата да се вклопи на багажот/куферот, да се лизне над багажот исправен цевка за рачката, правејќи го вашето патување поудобно каде и да одите. Надворешна димензија : 25 * 19 * 13 cm/9.8 * 7,5 * 5,1 инчи; внатрешна димензија : 24 * 18 * 12 cm/9. Надворешен материјал : Надворешен материјал отпорен на вода и вода за да ја заштитите вашата камера од случајни излевања; внатрешен материјал : мека внатрешна пената и дополнително прицврстување на пена за да го заштитите вашиот уред од нула и шок, обезбедува супериорна заштита за DSLR камерата со леќи.

Особините