.

Хемотон 3 парчиња Детски празен држач за лосион летна тема за патувања во тоалетот за клучеви со торбичка за козметички шампон 30мл

Хемотон 3 парчиња Детски празен држач за лосион летна тема за патувања во тоалетот за клучеви со торбичка за козметички шампон 30мл

DEN 115.84

Стока
Достапно е за нарачката

Материјалот на нашиот држач за клучеви е врвен материјал Нашиот уникатен дизајн нуди и стил и функционалност. Различни стилови за да ги користите и замените, исто така погодни за да ги споделите со вашите пријатели. Погодни за различни прилики, како што се патување со авиони, деловно патување, кампување и така натаму. Ние ви нудиме различни држачи за клучеви и празни шишиња кои се соодветни за пополнување со лосион, сапун, балсам или други течности, идеални за дома, канцеларија, патувања, активности на отворено и многу повеќе. Шишињата за санитатор за рака се карактеризираат со практични приврзоци за клучеви за да можете да ги носите со леснотија и да ги санирате рацете почесто. Нашите преносни шишиња за стискање се компактни и лесни, така што тие лесно ќе се вклопат во вашата торба. Тие имаат тесен заптивка што спречува протекување и капки, така што вашиот багаж е безбеден. Материјалот на нашиот држач за клучеви е врвен материјал. Нашиот уникатен дизајн нуди и стил и функционалност. Различни стилови за да ги користите и замените, исто така погодни за да ги споделите со вашите пријатели. Погодни за различни прилики, како што се патување со авиони, деловно патување, кампување и така натаму. Ние ви нудиме различни држачи за клучеви и празни шишиња кои се соодветни за пополнување со лосион, сапун, балсам или други течности, идеални за дома, канцеларија, патувања, активности на отворено и многу повеќе.

Особините