.

Cataku Симпатична животинска личност за шетач на лице, торба бебе Универзална шетач додатоци торба со 2 држачи за чаши, голем вселенски вреќа за складирање на торби за

Cataku Симпатична животинска личност за шетач на лице, торба бебе Универзална шетач додатоци торба со 2 држачи за чаши, голем вселенски вреќа

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

【Премиум материјал】 : Торбата за организатор на шетачи е конструирана од врвна полиестерска ткаенина која е отпорна на солза, абење и ќе трае долго време Оваа торба за организатор на шетачи се вклопува за повеќето шипки за шетачи и рачки, детска количка или превоз, џогер за бебиња. 【Голем организатор】 : 16,7x 5,9x6.3in - Голем капацитет за најважни работи за бебиња и преклопен, но доволно голем за да ги задржи пелените на вашето бебе, марамчиња, играчки, закуски, шише за бебиња, цуцла, исто така вашиот телефон, клучеви или книга, може да ги држи мајката на мајката производи за нега кога сте надвор. 【Погодност и практично】 : Нашиот организатор на шетачи со 2 држачи за чаши, очила за вода и шишиња за бебиња може да се постави од обете страни. Внатрешен дизајн на партиција, предни корисни џебови, лесни за организирање, поставување на предмети по хиерархиски. Нема потреба да го отворите патентот, може да се извлече директно. 【Повеќе методи за носење】 : Клиповите за велкро се прикачуваат директно на лентата за шетач, прилагодливите ленти од ленти можат да се залепат заедно да се претворат во преносна торба за рамо на мајки, така што дури и не ви треба шетач, можете лесно да го носите сами. 【Стилски образец и подароци】 : Нашиот организатор на шетачи за бебиња печати симпатични мулитни стилови, убаво е и лесно да се совпадне, нашиот универзален организатор на шетачи за бебиња е шик подарок што ќе го направи животот на секоја мајка поорганизиран додека е во движење! 【Премиум материјал】 : Торбата за организатор на шетачи е конструирана од врвна полиестерска ткаенина која е отпорна на солза, абење и ќе трае долго време. Оваа торба за организатор на шетачи се вклопува за повеќето шипки за шетачи и рачки, детска количка или превоз, џогер за бебиња. 【Голем организатор】 : 16,7x 5,9x6.3in - Голем капацитет за најважни работи за бебиња и преклопен, но доволно голем за да ги задржи пелените на вашето бебе, марамчиња, играчки, закуски, шише за бебиња, цуцла, исто така вашиот телефон, клучеви или книга, може да ги држи мајката на мајката производи за нега кога сте надвор. 【Погодност и практично】 : Нашиот организатор на шетачи со 2 држачи за чаши, очила за вода и шишиња за бебиња може да се постави од обете страни. Внатрешен дизајн на партиција, предни корисни џебови, лесни за организирање, поставување на предмети по хиерархиски. Нема потреба да го отворите патентот, може да се извлече директно. 【Повеќе методи за носење】 : Клиповите за велкро се прикачуваат директно на лентата за шетач, прилагодливите ленти од ленти можат да се залепат заедно да се претворат во преносна торба за рамо на мајки, така што дури и не ви треба шетач, можете лесно да го носите сами.

Особините