.

2 парчиња Денот на вineубените Златно loveубов срце работно капаче со копче, држач за конска опашка и џемпери за жени

2 парчиња Денот на вineубените Златно loveубов срце работно капаче со копче, држач за конска опашка и џемпери за жени

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на копчињата. Материјал за миење на машини. Затегнатиот материјал нема да ви даде главоболка. Можете лесно да ги носите капачињата на копчињата 14 часа директно. Мека џемпери ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно дури и во лето. Копчињата се изработени од пластика, што е стабилно . Прилагодлива големина : Има само една големина, но еластичниот опсег на капачето за чистење го прави да одговара на повеќето форма на главата, фит . Шапката за чистење ја одржува вашата фризура за време на работењето и одржувајте ја главата чиста и уредна. Не ви паѓа над челото, ниту се прошетате по вашата коса. Компаична торбичка : Работно капаче со малата торбичка за конска опашка за вашата кратка или долга густа коса. Лента се врзува на грб за да поставите коса и да држат сè на место. Немате проблеми да ја тресете косата во џебот. Работната капа останува на место и одлично се вклопува и ја држи вашата коса без да ви даде главоболка . Дизајн со копче : Копчињата за заштеда на ушите се совршени. Хируршкото капаче со копчињата од страните може да го врзува јажето на маска, да го оживее товарот на увото. Тие се пријатни за 12 часа смени. Атрактивен дизајн : Кажете му збогум на здодевно старечки капа, ние нудиме обилна шема за избор, како што се лак, круна, loveубов, срце, пеперутка, роза, мачка, куче, автомобил, топка, музичка нота, маскирна, снегулка и сите видови на фестивал елементи и така натаму. Мора да има оној што ви се допаѓа . Затворање на копчињата. Материјал за миење на машини. Затегнатиот материјал нема да ви даде главоболка. Можете лесно да ги носите капачињата на копчињата 14 часа директно. Мека џемпери ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно дури и во лето. Копчињата се изработени од пластика, што е стабилно . Прилагодлива големина : Има само една големина, но еластичниот опсег на капачето за чистење го прави да одговара на повеќето форма на главата, фит . Шапката за чистење ја одржува вашата фризура за време на работењето и одржувајте ја главата чиста и уредна. Не ви паѓа над челото, ниту се прошетате по вашата коса.

Особините