.

Moko Case Fit MacBook Pro 13 -2020 M1 Чип Објавен A2289/A2251/A1989/A1706/A1708, Тешка обвивка за куќиште со тврда школка за најновиот про 13 инч, проucирна црна боја

Moko Case Fit MacBook Pro 13 -2020 M1 Чип Објавен A2289/A2251/A1989/A1706/A1708, Тешка обвивка за куќиште со тврда школка за најновиот про

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

【Компатибилна】 Овој случај е специјално дизајниран за најновиот издание 2020 M1 CHIP A2289 / A2251 / 2018 & 2017 & 2016 Mac Book Pro 13 Inch A1989 / A1706 / A1708 лаптоп компјутер, ве молиме проверете го моделот "A1 XXX" на задниот дел пред купувањето 【ПРЕДУПРЕДУВАЕ】 Не е компатибилно со про лансиран пред 2016 година, како што е про 13 инч со ретина дисплеј (A1502/A1425), AIR 13 инчи (A1369/A1466), про 13 инчи (A1278), бел 13 инч (A1342), AIR 11 Инч (A1370/A1465). 【Стилски дизајн】 Висок квалитет, стилски и издржлив, ги штити вашите од гребење и гребнатини. 【Лесна инсталација】 Лесна за инсталирање и отстранување, а дизајнот ви овозможува да го отворите/затворите целиот пат и пристап до сите порти. 【Гаранција】 Овој случај е одлична вредност за парите, доколку имате проблем, ве молиме слободно контактирајте не. 【Компатибилна】 Овој случај е специјално дизајниран за најновиот издание 2020 M1 CHIP A2289 / A2251 / 2018 & 2017 & 2016 Mac Book Pro 13 Inch A1989 / A1706 / A1708 лаптоп компјутер, ве молиме проверете го моделот "A1 XXX" на задниот дел пред купувањето.

Особините