.

Swено ќебе со жолти праски памучно ќебе за доенчиња, примање ќебе, лесен меко залепено ќебе за креветчето, шетач, расадник ќебиња, овошје, 30х40 во

Swено ќебе со жолти праски памучно ќебе за доенчиња, примање ќебе, лесен меко залепено ќебе за креветчето, шетач, расадник ќебиња, овошје,

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти Издвои vvfelixl бебешки работи за вашата пита за чистење во животот! Ние сме поттикнати да направиме удобна и прифатлива облека или домашен текстил направен од високо квалитетни ткаенини и забавни шарени теми. Ние разбираме дека удобноста и скратеноста е најважна за вас.

Особините