.

Мултифункционализирана чадор за чадор за домашен ходник за ходникот/б

Мултифункционализирана чадор за чадор за домашен ходник за ходникот/б

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Електроиран ориз со висока густина, лакиран ориз, целокупниот ИСНГЕР Процес : жицата е тркалезна, флексибилна, униформа во дебелина, точна во врска и без истекување на предмети. Крај : Ефективно анти-лизгање, отпорни на абење и заштити го подот. Применливо за разни места зазема малку просторија и убаво се вклопува во агол од вашата кујна, ходник, дневна соба и канцеларија итн. Простор за чадори, но може да се користи и за трска, нордиски стапчиња за одење, стапчиња за пешачење и ролни за обвивка за подароци. Едноставно, ставете го вашиот чадор во овој шармантен држач за чадор кога ќе се вратите дома. штандот има отстранлив фиока за собирање на дното за да фати вода што капе и да спречи миглинг на вашиот под. за приемната област на канцеларија.

Особините