.

Augensether јога ќебе со симпатична-нуркање-loveубов-розова јога пешкир јога мат пешкир

Augensether јога ќебе со симпатична-нуркање-loveубов-розова јога пешкир јога мат пешкир

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи до вашиот јога мат Преклопување, доаѓање со торбичка за складирање, лесна и лесна за носење. Се склопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за теретана. Оваа крпа е одлична и не се лизга на душекот и не се лизгате на тоа. Ја прави класата по јога многу попријатен. Совршен за топла или редовна јога. Дава убаво пријатно чувство кога ќе легнете на тоа. Тоа е неверојатна надградба на вашата практика за јога. Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи до вашиот јога мат. Преклопување, доаѓање со торбичка за складирање, лесна и лесна за носење. Се склопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за теретана. Оваа крпа е одлична и не се лизга на душекот и не се лизгате на тоа.

Особините