.

Mier отпорен на вода ранец за патувања за мажи, носете патнички пакувања со секојдневен пакет со повеќе џебови за работа на работа на колеџ на отворено

Mier отпорен на вода ранец за патувања за мажи, носете патнички пакувања со секојдневен пакет со повеќе џебови за работа на работа на колеџ

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Rand Ранец отпорен на вода】 Повторуван ранецот за патување е изработен од тарпаулин отпорен на вода Предниот панел и основата на торбата е водоотпорна, која има добри перформанси отпорни на вода и ги штити вашите работи од прскање вода и дожд. Овој ранец за патувања е совршен за патување со авиони, патување за деловни активности, патувања за време на викендот, кампување, пешачење, канцелариска работа или други дневни активности. 【Голем капацитет】 Димензии : 11,8 x 7,1 x 20,5 инчи. Капацитет : 27 L. Тежина : 0,94 кг/2 килограми. Еден предел за лаптоп е одвоен и дизајниран за вашиот лаптоп 15,6 инчи, кој може добро да го заштити вашиот компјутер. Главниот оддел има многу простор за дневни потреби. Корбата за ранец на патничкиот патник е одлична за еден ден кратко време. 【Повеќе џебови】 Главниот оддел има мал џеб за патент и два џебови за мрежи за складирање на дополнителни материјали, како што се клучеви, тетратки и така натаму. Врвниот џеб против крадец може да има мобилни телефони и паричници. Еден страничен отворен џеб ви овозможува лесен пристап до некои артикли. Две проширувачки странични џебови можат да го држат вашето шише со вода и чадор. Design Дизајн на лента за ремени и багажникот】 Дизајнот на задната врата на пената за дишење со меки и удобни ленти за рамо обезбедува максимална поддршка за грбот.

Особините