.

Лекувано 2 парчиња туш со туш сунѓер сунѓер туш, лофуф топката, симпатична Божиќна дизајн, туш сунѓер, лофуф меш пуф

Лекувано 2 парчиња туш со туш сунѓер сунѓер туш, лофуф топката, симпатична Божиќна дизајн, туш сунѓер, лофуф меш пуф

DEN 604.80

Стока
Достапно е за нарачката

Топката за бања има нежни ефекти на масажа на кожата, како и функција на длабоко деконтаминација Совршен подарок за туш за бебиња за вашите пријатели, покажувајќи ја вашата loveубов и грижа. Одличните перформанси на нашите производи ќе ви донесат добро искуство. Овие цвеќиња за бања се применливи за употреба на капење во бањи, хотели, итн. Овие производи можат да се користат со кој било сапун или гел за туширање за да ја омекнат кожата. Карактеристики- Големина : 18. 91in- Материјал : PE, памук- Покрај функцијата за длабока деконтаминација, топката за бања има и нежен ефект на масажа на кожата .- Овие производи можат да се користат со кој било сапун или гел за туширање за да ја омекнат кожата. Пакет, вклучувајќи топчиња со 2 бања.

Особините