.

Bmisegm Машка костум машка боја што одговара

Bmisegm Машка костум машка боја што одговара

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Менс опуштени фит -шорцеви. Затворање на шорцеви за тинејџери во кошарка. Машки црни тренинзи. 【Материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. 【Карактеристики】 Едноставниот дизајн ве прави попривлечни. 【Прилики】 машки костуми се одличен избор за секојдневно. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите. салата црни шорцеви за пливање пливаат памучни шорцеви за кревање шорцеви за мажи, копчиња, летаат товарни шорцеви за мажи со џебови, џин шорцеви со високи половини портокалови тренинзи, работа шорцеви шорцеви мажи бели жолти шорцеви за мажи фланели мажите шорцеви долна облека чипка. Машка костум за мажи во боја на мажи што одговараат на две парчиња џебни чипка со џемпер, панталони за џемпери Постави костуми : Сите сезони Пол : Мажи повод : Дневен стил : Модерен материјал : Полиестер Модел Тип : Цврст ракав Должина : Должина Погодна : Одговара за големина Што добивате : 1 компјутер Панталони 1 компјутер врвот.

Особините