.

Spotsound младо момче во цртан филм на Jeanан Вест, маскота во нас костум

Spotsound младо момче во цртан филм на Jeanан Вест, маскота во нас костум

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Маскота со лесни костуми за целиот ваш настан или вашите маркетинг активности Прилагодлива костум за маскота директно на веб -страница или по барање за е -пошта. Произведен костум Mac SOT за надворешно или затворено со голем отпор на елементот. Испорачани со додатоци што можете да ги видите на сликата. Можете да ги промените сите детали за маскотата исто така. Над 7 големини за избор за вашиот костум за маскота од мала до xxxlarge. Младо момче во цртаниот карактер на Jeanан Вест, Carture Spotsound Mascot Us Costume. Mascot Spotsound Canada, France, Australie и Велика Британија со висок квалитет за вашите спортски настани, приватни забави или маркетинг промоции обезбедуваат маскота за вашиот бизнис. Нашите маскости на Spotsound се испраќаат брзо низ целиот свет. Можете да ја посетите нашата веб -страница за маскота за прилагодување, логоата на бојата и дополнувањата / текстот : www.

Особините