.

Женски основен слој термички врвови на врвови со долги ракави на екипажот на екипажот на вратот, поставени на врвови на маички од маички од слој, врвови

Женски основен слој термички врвови на врвови со долги ракави на екипажот на екипажот на вратот, поставени на врвови на маички

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 88% полиестер, 12% спандекс. Повлечете го затворањето.? Лесен материјал и материјал за дишење - цврста и издржлива ткаенина со супер мека и мазна површина за лесно абење, и поставена од микрофлеици за да ве задржи топло и да ја намали влагата. Овозможува поудобно искуство со носење. Висока еластичност и издржливост : Четирисочна ткаенина за истегнување обезбедува добра еластичност и висока издржливост, така што можете да имате добро искуство со носење додека напорно вежбате и се протегате без да се чувствувате ограничено. Без пикање или кинење, дури и со машинско миење. Уникатен дизајн - ракавите се дизајнирани да го зголемат опсегот на движење и да ги намалат гребнатините на цвест на рамото, а високата еластичност е поинклузивна за различни типови на тело. Оваа облека обезбедува удобно меко и мазно чувство, одржувајќи температура што ги тера луѓето да се чувствуваат топло. ? Тенок контрола - женската термичка долна облека со добра еластичност може да го тенки половината и да го срамни стомакот, да ја обликува совршената форма на женското тело, да ја претстави меката крива, може подобро да одговара на друга облека, да создаде персонализиран стил и модерна атмосфера.

Особините