.

Вернлан Мали големи девојки балетски танцови култури со високи костуми за перформанси на лирски танц со лирски танц

Вернлан Мали големи девојки балетски танцови култури со високи костуми за перформанси на лирски танц со лирски танц

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

70% полиестер, 20% спандекс, 10% мрежа Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетската облека е изработена од полиестер, спандекс и материјал од мрежа, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Капчиња ракави, квадратно деколте, врвот на културата за влага со спојување на мрежи, грб на грбот. Мешот го разгали здолништето со високо-ниско ниво со еластична лента за половината. Убав и стилски сет за вашата девојка. Погоден за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценска изведба, балетска конкуренција, итн. За деца - | - врвовите на градите - | - Должина на врвовите - | - Половина од здолниште | - Предна должина на здолниште - 4 | - 4 - | - 21.0 "/53cm - | 7,5 "/19cm | - 18.0"/46-74cm - | 7,5 "/19cm - 6 6 | - 6 - | - 22,5 "/57cm - | 8.0 "/21cm | - 20.0"/50-78cm - | 9.

Особините