.

Орнаменти за Божиќни таблети Лулу, сет од 2 ставачки бели лежечки ирваси фигурини со сјајни антлер и нозе, Божиќна празничка мантија центар за полици, златни и сребр

Орнаменти за Божиќни таблети Лулу, сет од 2 ставачки бели лежечки ирваси фигурини со сјајни антлер и нозе, Божиќна празничка мантија

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Чисто бело ирваси на ирваси : Да се ​​направи повеќе животен изглед, сите „влакна“ се собрани на ирвасите, имајќи долго време кратко, фино и блиско, одделно и различно, покажувајќи реална дебелина Целото нивно тело е бело како снегот, како ирваси на Дедо Мраз, што може да се види само во митот и легендата, и дефинитивно ќе ги остави луѓето голем впечаток. Добро изработка : Направено од врвен материјал од пена внатре, Lulu Home Readers Tabletop Centerpieces се прават целосно со рака со исклучително изработка. Додаваме неколку убави и сјајни сјајни на нивните мравки и нозе, како последен допир, за да го направиме луксузен и елегантен изглед. Предодреден живописен изглед : Орнаменти за таблети за домови на Лулу се наоѓаат во облик на лежење на ирваси што се спуштаат на колена со марами на вратот. Тие малку се вртат на лево и очите гледаат на далечина. Реалните изрази и живите гестови ја прават фигурата на ирвасите одлична симпатична и живописна. Совршена големина : Секоја мерки 10,6 "x8.

Особините