.

M14 RING SHATE LIKENTEN CHINTED ОЧЕН БОЛТ 304 Не'рѓосувачки челик за прицврстувач за прицврстување на орев-2

M14 RING SHATE LIKENTEN CHINTED ОЧЕН БОЛТ 304 Не'рѓосувачки челик за прицврстувач за прицврстување на орев-2

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : M14 Пакет : 2 (повеќе информации за димензии, погледнете на сликата) Материјал : Направено од траен 304 не'рѓосувачки челик. Прецизна нишка и висока полирана површина. Лесен за инсталирање : Лесен за употреба, идеални опрема за кревање. Имаме целосен спектар на спецификации. Големина : M14 Пакет : 2 (повеќе информации за димензии, погледнете на сликата). Материјал : Направено од траен 304 не'рѓосувачки челик. Прецизна нишка и висока полирана површина. Лесен за инсталирање : Лесен за употреба, идеални опрема за кревање. Имаме целосен спектар на спецификации. Материјал : 304 Информации за повеќе не'рѓосувачки челик Ве молиме погледнете ја сликата широко користена во DIY, хардвер, автомобилска и градежна област во индустријата.

Особините