.

Адидас машки спортска облека идни идни икони три бари шорцеви

Адидас машки спортска облека идни идни икони три бари шорцеви

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

памук-мешавина Затворање на влечење. Машки шорцеви за разноврсна абење. Редовното вклопување штрајкува удобна рамнотежа помеѓу лабава и прицврстена. Предни џебови за складирање. Draw Cord на еластична половината ви овозможува да го прилагодите вашето вклопување. Овој производ е направен со Prime Green, серија на рециклирани материјали со високи перформанси. Вежбање направено. Пумпање на ендорфини. Нема потреба да ја забавувате вибрата надолу, само фрлете ги овие машки адидас шорцеви и продолжете да тече. Меката француска ткаенина Тери ве населува во тотална, апсолутна удобност. Што е заслужено, можеби ќе додадеме.

Особините