.

Баба Валентин срце дизајнира пластично втиснување папки образец DIY ScrapBooking Album Cartion Cartion Craft Decor

Баба Валентин срце дизајнира пластично втиснување папки образец DIY ScrapBooking Album Cartion Cartion Craft Decor

DEN 1220.80

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од пластичен материјал, издржлив и стабилен погоден за правење картички и белешки за книги и други занаети Деликатни обрасци за да направите убав занает за хартија. Тој нуди чиста јасна слика и изгледа многу професионално прекрасен подарок за вашите пријатели. Големина : 14,5cmx10. Количина : 1 компјутер. Направено од пластичен материјал, издржлив и стабилен погоден за правење картички и белешки за книги и други занаети. Деликатни обрасци за да направите убав занает за хартија. Тој нуди чиста јасна слика и изгледа многу професионално прекрасен подарок за вашите пријатели. Големина : 14,5cmx10. Количина : 1 компјутер.

Особините