.

Осалади 2 парчиња предводени од столбови свеќи јасни батерии на батерии треперејќи без запалени свеќи за свадбени свеќи за венчавки за денот на вinesубените

Осалади 2 парчиња предводени од столбови свеќи јасни батерии на батерии треперејќи без запалени свеќи за свадбени свеќи за венчавки

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Светлината се одликува со креативен дизајн на обликот на свеќи со шик светлосен ефект за да ви донесе добро расположение Светлината е изработена од пластичен материјал, кој е издржлив и здрав за долгорочна употреба. Свеќата за свеќи може да биде да се создаде романтичен амбиент за да се направи уникатен центар за табели. Светлината на свеќата може да биде како мала ноќна светлина, мала ламба за маса, а исто така и како декорација на работната површина во спалната соба. Погоден за родендени, свадби, ден на вinesубените, предлози за брак, вечери на свеќи и други прилики. Карактеристики на боја : транспарентен; -Материјал : пластика;-големина : 18.52in; -ла светла боја : топла боја; пакет вклучувајќи 2 x светилки.

Особините