.

Aiunit компатибилни јонски опсези за мажи жени големи мали, замена за спортови за спортови на спортот со оригинален дизајн за јонски паметен часовник

Aiunit компатибилни јонски опсези за мажи жени големи мали, замена за спортови за спортови на спортот со оригинален дизајн за јонски паметен

DEN 110.24

Стока
Достапно е за нарачката

Затворање на тока Ionic Writbands : високо квалитетен мек TPU-оддалечен и флексибилен еластомер материјал. Големина : Специјално дизајниран за вклопување бит јонски мала големина 4,3 - 6,1 инчи (110мм - 155мм) или голема големина 5,3 - 7,3 инчи (135мм -185мм) паметен фитнес часовник. Лесно за инсталирање без никакви алатки.Пефектни се вклопуваат со каишот за вклопување бит јонски додатоци како оригинално. Мулти-боја : aiunit се вклопуваат малку јонски часовници за набудување воодушевени разновидни бои ја персонализираат вашата лента за зглобот за да одговараат на вашето расположение и облека во секојдневниот живот. Несоодветното враќање или преовладување со какви било проблеми со квалитетот, услуги за пријателски услуги за време на живот. Затворање на тока. Ionic Writbands : високо квалитетен мек TPU-оддалечен и флексибилен еластомер материјал. Големина : Специјално дизајниран за вклопување бит јонски мала големина 4,3 - 6,1 инчи (110мм - 155мм) или голема големина 5,3 - 7,3 инчи (135мм -185мм) паметен фитнес часовник. Лесно за инсталирање без никакви алатки.Пефектни се вклопуваат со каишот за вклопување бит јонски додатоци како оригинално. Мулти-боја : aiunit се вклопуваат малку јонски часовници за набудување воодушевени разновидни бои ја персонализираат вашата лента за зглобот за да одговараат на вашето расположение и облека во секојдневниот живот. Несоодветното враќање или преовладување со какви било проблеми со квалитетот, услуги за пријателски услуги за време на живот. Aiunit шарен дизајниран за вашиот скапоцен јонски часовник за паметни фитнес. Лесно за инсталирање : Не ви треба никаква алатка за инсталирање.

Особините