.

Бизнис мажи за мажи Обични есен и зимски солиден патент со долги ракави Американски фудбалски јакни за мажи

Бизнис мажи за мажи Обични есен и зимски солиден патент со долги ракави Американски фудбалски јакни за мажи

DEN 379.52

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Големината работи мала, препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре. Висококвалитетна ткаенина : Изработена е од висококвалитетна ткаенина, добра дишење, пријателска за кожата и удобно. Мек материјал што се чувствува лесен. Може да се измиете со ладна вода или машина за миење со слична боја. Стил на дизајн : Нашиот капут покажува моден стил со исклучителни детали, идеален избор во вашата гардероба. Дизајнот на качулка, патент, џеб и долг ракав ја прават целата облека да има свој карактеристичен стил, за да можете да го носите удобно и убаво. mens v neck t shirts tall slim fit dress vintage tennis xxl polo crew design colored tee gym fighter activewear original retro fitted long sleeve diamond solid color walking large linen workout striped bowling turtleneck pullover motorcycle mens casual shirts sleeveless hoody tank tops plaid cotton short sleeve black shirt бело копче надолу долга t цветна плус големина поло, тенок фит маскирна формална формална деним фустан, летен дизајнер, кул морнарица преку Интернет, вградена модна свила.

Особините