.

Водоотпорен замена за замена на душекот за басинет, водоотпорен капакот на подлогата за душеци за басинет и органски памучен лист, 16 x 32

Водоотпорен замена за замена на душекот за басинет, водоотпорен капакот на подлогата за душеци за басинет и органски памучен

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

❤ Совршено вклопување : Душекот мери 16 "x 32", дизајниран да одговара на повеќето стандардни басинети и лулка Измерете го внатрешниот душек на вашиот басинет за да обезбедите совршено вклопување. Дизајнот на еластичниот опсег обезбедува капакот на душекот Басинет и листот цврсто да се вклопат со душекот и да останат рамни и не се движат, создавајќи безбедна и удобна околина за спиење за бебето. ❤ Екстра мека : Басинетскиот лист е изработен од висококвалитетен органски памук, без употреба на пестициди или други штетни хемикалии. Супер мека, пријателска за кожата, дише и не-иритирачки што ќе му овозможи на вашето бебе да се одмори мека и удобна површина. Покривот на душекот Басинет е изработен од памучна површина на тери, без употреба на пестициди или други штетни хемикалии. ❤ Отстранлив и подрачје на душекот за печење : Надворешниот капак на овој душек е изработен од ултра мека бамбус и полиестерска ткаенина. Со отворање на патент, можете да го отстраните лесно за миење машини. ❤ Премиум квалитет : Душекот за басинет е направен со премија пена и е опфатен во плетено покритие на quакард. Ткаенината на капакот е мека и дише, не предизвикува бучава на никакви движења. Создавање пријатна и безбедна околина за спиење за вашето бебе. Service Услуга за задоволство : Ние ќе се потрудиме да ви служиме сè додека не бидете задоволни. Ако од која било причина не сте задоволни со вашиот душек Bassinet, лист и покритие, ве молиме контактирајте со нас директно. Destивотен душек за дишење и удобен басинет : душекот за басинет е направен со премија пена и е затворен во плетена обвивка од quакард. Ткаенината на капакот е мека и дише, не предизвикува бучава на никакви движења. Создавање пријатна и безбедна околина за спиење за вашето бебе.

Особините