.

QCDENG 165PCS тркалезен кабел Snap Bushing Grommet, црна снимка во кабелски заштитник на кабел 6 големина 5/16 , 3/8, 1/2 , 5/8, 3/4 , 1

QCDENG 165PCS тркалезен кабел Snap Bushing Grommet, црна снимка во кабелски заштитник на кабел 6 големина 5/16 , 3/8, 1/2 , 5/8, 3/4 , 1

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 5/16 ", 3/8", 1/2 ", 5/8", 3/4 ", 1" Лесно за инсталирање : Присилно вметнете го Grommet на кабелот за прицврстување во дупката за инсталација, тој нема да падне по инсталацијата. Примена : Широко се користи за заштита на кабли, жици, итн., За да се заштитат кабли и жици од гребење. Направено од висококвалитетна пластика PA66, отпорна на абење, отпорен на висока температура и долг животен век. Различни големини за да ги задоволите вашите потреби, заштедете време. ? Материјал : Направено од висококвалитетна пластика PA66, отпорна на абење, отпорен на висока температура и долг животен век. ? Големина : 5/16 ", 3/8", 1/2 ", 5/8", 3/4 ", 1". ? Лесно за инсталирање : присилно вметнете го грабежот за прицврстување на кабелот во дупката за инсталација, тој нема да падне по инсталацијата. Карактеристики : Различни големини за да ги задоволат вашите потреби, заштедете време. Апликација : Широко се користи за заштита на кабли, жици, итн.

Особините