.

Адаптерот TEK Styz USB-C USB 3.0 работи за ASUS Zenpad Z8S OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор.

Адаптерот TEK Styz USB-C USB 3.0 работи за ASUS Zenpad Z8S OTG Type-C/PD машки USB 3.0 женски конвертор.

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

⚡USB-C USB 30 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со вашиот Motorola Moto Z2 Play USB-C опремен уред Поврзете тастатура, глувче, флеш-уред и повеќе периферни уреди на USB-A, овој адаптер без возач ви дава највисока стапка на пренос на податоци од 5 Gbps, приклучете и играјте. Com Компатибилна површинска книга 2; Galaxy Book, Galaxy S20/S10/S9; Dell XPS 15/13; Chromebook, Chromebook Pixel, Pixel Slate, Pixelbook Go и други.motorola Moto Z2 Play. ⚡ Професионални додатоци ▶ TEK Styz ™ се фокусира на високи, сигурни технологии како HDMI, Micro USB, испорака на електрична енергија, PD, USB-C и повеќе додатоци ви носат подобри алтернативи во просторот за додатоци, како што се : центри, разни адаптери, полначи, полначи , безбедност и кабли. Ние стоиме покрај нашите производи! Добредојдовте најдете нè со какви било прашања поврзани со производот. ⚡ Професионален нов USB-C OTG USB 3.0 што е компатибилен со Play Motorola Moto Z2, ве доаѓа директно од производителот за да можеме да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ја моќта на компатибилна со вашиот уред со тоа што ќе му дадете целосен USB 3.0 пристап до истите USB периферни уреди што го олеснуваат вашиот компјутер полесна! Поставете за OTG / ON-THE-GO ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантирани најдобри резултати додека го олеснувате пристапот.

Особините