.

Нов биланс на машки 481 V3 патека за трчање чевли

Нов биланс на машки 481 V3 патека за трчање чевли

DEN 973.28

Стока
Достапно е за нарачката

50% кожа, 50% мрежа Cush+ Midsole Cushioning обезбедува ултра-мека, целодневна удобност без да жртвува поддршка. Горна кожа и мрежа. Јаката за удобност помага да се спречи иритација и го гушка глуждот за супериорно вклопување. NB Ultra мека удобност вметнете. Решава од целосна гума од теренот. Вие сте подготвени за што било. Подобро да добиете неколку патики што трчаат што можат да продолжат. Овие разноврсни чевли за нови баланс 481 на сите терени се мешаат солиден стил, атлетска вклопување и поддршка и обична удобност во една легендарна силуета. Одликувајќи се со ултра-меко амортизирање преку револуционерното соединение од пена, таа нуди вистинска количина на стабилност и удобност во чевли за трчање. Нова рамнотежа, е посветена на помагање на спортистите да ги постигнат своите цели. Тоа е нивната мисија повеќе од еден век. Затоа тие не трошат пари за одобренија за славни личности.

Особините