.

Joma Joma Swansea City AFC Машка 3-та фудбалска кошула 2022-2023

Joma Joma Swansea City AFC Машка 3-та фудбалска кошула 2022-2023

DEN 205.76

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Повлечете го затворањето. Официјална 3-та кошула за сезоната 2022-2023 година. Ткаена клупска значка. Ново со ознаки во амбалажата omaома. Градите 40 ", должина 28". Градите 42 ", должина 29". Градите 45 ", должина 30". Официјална трета кошула на Јома за Свонси Сити АФЦ за сезоната 2022/23. Ново со ознаки во амбалажата omaома.

Особините